.

.

BCH BCC/BTC Рудар руски клиенти слободни данок! најновите Asic Bitcoin Рудар WhatsMiner М3-V2 12-13/S подобро од Antminer S9 со P5

BCH BCC/BTC Рудар руски клиенти слободни данок! најновите Asic Bitcoin Рудар WhatsMiner М3-V2 12-13/S подобро од Antminer S9

DEN 62304.00
Количината на стоката
Тековен

Плочки на колата и компоненти се полни со вода, се изложени на влага или corroded; 4.Рудар себе е срушен, приватно измени или компонента замена; 2. Гаранцијата важи во следните случаи : 1.Молња, напонски бранови, лош квалитет напојување предизвикува штета; 3. Ако не ви остави порака : ние ќе decalare со вистинската вредност како мини серверот.На коло или чип е изгорена; 5.
Рудар продажбата е различна од општиот потрошувачки електронски производи, кои се специјално прилагодени според потреби на клиентите. Царина
1.
По-продажбата на услугата политика е како што следува. Руската нарачки ќе биде испорачуван CDEK(руски испорака компанија), пристигна во врска со 25-35 дена.
Било обврска за да се посвети ќе биде одговорност на купувачот.Во текот тактовата фрек. Ние ќе се плаќаат на брод надоместокот за парцела во вашата земја, но не ги вклучуваат царина и данок, тоа е купувачот е должност.Прочитајте пред купување : Сите руски клиенти се слободни данок. Ве молиме да не испраќате машина или во делови без да се поврзеш со технички тим за поддршка прво.
Во Парк сега!!!
Speficications :
Чипови : 198*SMi T1700 28nm ASIC Hashrate : 12-13 ТИ/s, варијација на ±5% и се очекува Потрошувачка на Енергија : 0. Ако (не руски клиенти)сакате да се намали сопствени вредност, оставете порака : Колку вредноста што сакате да биде , и ние ќе decalare тоа како мини серверот. Ние се соработува со CDEK да обичај clearace за да се избегнат обичај проблем. По плаќањето,ние не го прифати откажување, стр закуп информации пред да купите.

Детални карактеристики

Бренд Име:
camnova
Големина:
M3
Тип На Објект:
Видео Конвертор
Број На Модел На:
М3-V2

Слични производи