.

.

2 во 1 Случај За Bose Soundlink Мини 1/2 Bluetooth Звучник Тешко ЕВА Носат Чување Покрие Кутија +Меки Силиконски TPU Случај на Кожата

2 во 1 Случај За Bose Soundlink Мини 1/2 Bluetooth Звучник Тешко ЕВА Носат Чување Покрие Кутија +Меки Силиконски TPU Случај на

DEN 585.12
Количината на стоката
Тековен

ЕВА Случај : Премиум ЕВА Случај заштитете го вашиот говорникот надвор од Гребнатини. Патент отвор за лесно да пристапите на вашиот јазик. Shockproof баласт на СИТЕ страни за Одржување на вашиот јазик, а додатоци безбедност. Случајот може да ги зачувате вашите звучници полначот и полнење на база/лулка. Моделирани со ниска густина ЕВА пена нуди неспоредливи заштита на Силиконски Случај : 100% Сосема нов и Висок квалитет направени. Го заштитува вашиот Bluetooth Звучник од шокантни и сите други надворешни штети. Димензија : 2.5 x 7.2 x 2 инчи (W x L x D) се Избегнува триење. Го прилагодите вашиот говорник во фенси начин. 7colors достапни Црна,Црвена, Зелена, Сина, Розова, Портокалова.Сива Unbranded производ Пакет се Вклучени : 1 x ЕВА Случај 1 x Силикони Случај

Детални карактеристики

Канали:
1
Бренд Име:
ПУКА
Материјал:
Пластични
Батеријата:
No
Фреквентен Опсег:
Други
Гласовна Контрола:
No
Вграден Микрофон:
No
Кабинетот Материјал:
Пластични
Излезна Моќност:
Други
Поддршка СТАН:
No
екран:
No
Звучник Тип:
Преносни
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Водоотпорен:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Број На Модел На:
За Bose SoundLink Мини 1/2 Случај
Репродукција Функција:
Никој
Далечинска Контрола:
No
комуникација:
Bluetooth
екран:
No
Извор На Енергија:
Никој
Функција:
Никој
Аудио Crossover:
Полн Опсег
PMPO:
NO
Wi-Fi Музика:
no
Големина на:
Случај За Bose SoundLink Мини
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Материјал:
ЕВА Случај+ Силикони TPU Случај
Интелигентни Личен Асистент:
Никој

Слични производи