.

.

Kawaii Бонбони Боја На Свежи Гроздобер Патување Весник Лаптоп Ретро Дневник Излет Училиште Канцелариски Материјали Рака Сметка Симпатична Канцелариски

Kawaii Бонбони Боја На Свежи Гроздобер Патување Весник Лаптоп Ретро Дневник Излет Училиште Канцелариски Материјали Рака Сметка

DEN 423.84
DEN 373.00
Количината на стоката
Тековен

Ако possibe, ние силно препорачуваме да користите DHL изразување на зедницата, нормално време на испорака е околу 3-6 работни дена до вашата врата.Ние брод светот. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Вие исто така може да e-mail вашата нарачка и за нас и плаќаат со Western Union или Банкарски Пренесување по добивање на нашата сметка.Како што повеќето луѓе се свесни, Ali Express функционира на повратни информации систем која е клучна во градењето и воспоставување доверба меѓу купувачи и продавачи слично.Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите ценети клиенти и се надевам дека ќе го стори истото за нас, ако сте среќни со вашиот купување и нашите услуги.Ве молиме оставете ги на располагање адреса,e-mail,лице за контакт,особено контакт телефон,тоа е многу важно,ние ќе се задржи во допир со тебе во врска со пратката.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Може да се направи исплата на нашата онлајн aliexpress продавница со безбедноста Зачувам.
Испорака детали
1.Ве молиме изберете заинтересирани предмети за вашата нарачка. Четири бои факултативна! Може да биде награда, исто така, може да биде подарок, страницата е боја на страници.
Повратни информации
1.
Пакет детали
1. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Бесплатни HK пост воздух mail,Нормално испорача време е за 20~45 дена до вашата врата, оваа услуга е завршен од страна на двете Кинеската поштата и вашиот локален поштата.

Детални карактеристики

Големина:
90x150mm
Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Употреба:
подарок
Маска Материјал:
Faux Кожа
Стил:
Мини
Број На Модел На:
NB1567
Со Заклучување:
No
Тип:
Дневник
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Стил:
Креативни Трендови
Употреба:
Патување Весник
Бренд Име:
Што jugal
Внатрешните Страници:
100 Листови
Големина:
90x150mm

Слични производи