.

.

10pcs П.Н.Е. Atolyestone артилерија ОРЕЛ КАНЏИ ЗАКАЧАМ на четири бои се направени од не ' рѓосувачки челик и Stingray

10pcs П.Н.Е. Atolyestone артилерија ОРЕЛ КАНЏИ ЗАКАЧАМ на четири бои се направени од не ' рѓосувачки челик и Stingray

DEN 11040.00
DEN 9053.00
Количината на стоката
Тековен

Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу : 1.За стар клиент : 5% попуст за било која вредност.
Ние можеме да ве уверам. За нас- Ние сме накит производителот и веледрогеријата, добавувачи на бутик,продавница,битпазар. Принцезата тиара круна круна тиара свадба подарок свадба сувенири свадба додатоци круни мода круни булчински мода круна накит, булчински круни.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда; 3. Превозот : - 1.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.Враќање мора да биде во оригинална состојба; 2. П : Што е вашиот прстени големина? жените тука е голема,дали имате голема големина? А : Најмногу,нашите прстен големина е 16-20,еднакви на НАС големина 7, 7. ние може да ви испрати релативно поголеми димензии,како 18,19,20,но не може да ви испрати сите големина 20. Ако вашата вкупна вредност е над $200,ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат. високо ценети ќе ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати. Atolyestone артилерија ОРЕЛ КАНЏИ ЗАКАЧАМ на четири бои се направени од не ' рѓосувачки челик и Stingray
Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби. Се враќа- Ние прифаќаме да се вратат. Подолу е стандард превозот време резиме,Канада се повеќе време да пристигне,обично од 30 дена повеќе. Повратни информации- за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.П : ми се примени на објект во скршени,што треба да направам? A : Секој елемент пред превозот е добро проверени,иако ние спакувани добро,тоа се уште не може да се избегне поради грубото ракување со превозот на работникот.

Детални карактеристики

Метална боја:
Злато, роза, ЦРНА, сребрена
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Beichong
Број На Модел На:
П.Н.Е.-497
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Заклучување
Име:
Atolyestone
Должина:
19.5cm, leave me message
е-прилагодена:
Yes
боја:
сребро,злато,роза,црна
Дијаметар:
6.0 CM
боја на кожа:
pls ме остави порака

Слични производи