.

.

20-25мм Natura Круг Druzy Кристал Камен Злато Рака Ткаенината Алка Луксузни&Гроздобер Прилагодливи Отвори Широк Алка Хривнија За Жени

20-25мм Natura Круг Druzy Кристал Камен Злато Рака Ткаенината Алка Луксузни&Гроздобер Прилагодливи Отвори Широк Алка Хривнија

DEN 969.12
DEN 921.00
Количината на стоката
Тековен

Контактирате за ако имате било какви прашања,ви благодарам. Ве молиме оставете малку разумен боја отстапување предизвикани од некои причини, како што Светлината,разликите во компјутерски монитори и компјутерски видео картички.
Имаме проверка на производи за да бидете сигурни дека се е во ред, пред да ги испрати надвор . 60-65mm Ширина : 50mm
Пакет Се Вклучени :
1× Druzy Закачам
Внимание :
Ве молиме проверете ја големината на објектот во детали, на сликата прикажани може да обезбеди референтен за вас, тоа може да се појават поголеми/ помали за вашиот екран. Ако не сте добиле вашиот пакет рок од 60 дена од плаќање (потреба од 90 дена да бразил), ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа нашите производи и услуги,вашата поддршка е движечка сила за нас кој може да нè прават подобри. Секој кристален drusy се разликуваат еден од друг,некои од кристал може да има јама или надвор од рамност .Тоа трае само момент, а тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!

.
Превозот ќе се организира во рок од 2 работни дена по плаќање обично.
ГЛАСАЧКО место.
Карактеристики : Материјал : Природни Druzy Камен Камен Големина : Прибл.Ние ќе се потрудиме да го изберете подобро,ако умот вас,немојте да го стави на ред.82g/pc Камен Облик : Тркалезна Метална Дел : 24k Вистински Злато Позлатен Боја : 5 Бои Внатре Дијаметар : Прибл. Ние ќе песна
на пратката и да дојде да даде одговор како е можно поскоро.

Детални карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Планината
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
DB067
позлата:
Од Чисто Злато Боја
Бренд Име:
YAMEE
Метали Тип:
Злато Позлатен
Камен:
druzy
боја:
5 бои
ОДГОВАРА ЗА:
Секојдневниот Живот;Статистика;Партија;Датум;Подарок
Нето тежина:
82g/pc
Бродови Од:
Кина
Is_customized:
Yes
Камен големина:
13*18mm
Камен Боја Третман:
Природни
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слични производи