.

.

Луксузна Python Кожа Кожа Алка За Жените И Мажите Накит Отвори Кристал Прилагодено Ткаенината Прилагодливи Отвори Нараквици & закачам

Луксузна Python Кожа Кожа Алка За Жените И Мажите Накит Отвори Кристал Прилагодено Ткаенината Прилагодливи Отвори Нараквици &

DEN 732.48
DEN 535.00
Количината на стоката
Тековен


Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.) Пакет Големина : 13cm x 8cm 12cm x (5.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1.24 K Злато Позлатен,не е лесно да исчезнат.
pulseras pulseira masculina pulseira feminina brazaletes pulseras mujer хривнија femme Нов Луксузен Python Кожа Алка За Жените И Мажите Накит Отвори Кристал Прилагодено Ткаенината Прилагодливи Отвори Нараквици & алка Количина : 1pcs/многу 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/Луксузни Алка Материјал : змија кожа , школка, бисер, кристал Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка/Жена/Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост Женски двете Драги пријатели,добредојдовте во мојата продавница.И сите бои се во парк.Стоката е со добар квалитет.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние го реши проблемот во најдобар Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.

Детални карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
125-4250
Стил:
Класичен
Бренд Име:
kejialai
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
позлата:
антички бакар позлатен
боја:
како слик шоу
Материјал:
змија кожа , школка, бисер, кристал
закачам големина:
прилагодете
Пол:
Млади и зрели женски
Главниот Камен:
Кристал&скапоцен камен
Закачам Метали Тип:
Бакар
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Дел
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Гуангжу (копно)

Слични производи