.

.

CHENGXUN Викинг Змеј Главата Хривнија Нордиска Митологија Jormungandr Ѕверот Алка Антички Сребро Или Злато-боја Накит за Пријатели

CHENGXUN Викинг Змеј Главата Хривнија Нордиска Митологија Jormungandr Ѕверот Алка Антички Сребро Или Злато-боја Накит за Пријатели

DEN 321.12
DEN 161.00
Количината на стоката
Тековен


Директни фабрика цена, исклучителен квалитет, модерен стил Нашата продавница ПРИНЦИП : нека сите купувачи во нашата продавница имаат прекрасно шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашата точка кога ќе се примени во рок од 3 дена, ние вети реконструкција или повторно да ја прати до вас, ви благодариме
Накит сет : Алка, Ѓердан и Прстен
Мал Подарок : Ако навистина ви се допаѓа нашата продавница објектот, ве молиме да се соберат нашата продавница, и кликнете нашата продавница "Следбеници", а потоа оставете масажа за мене, кои вклучуваат сликата на следбеници, тоа ќе пакет мал подарок со вашиот објект заедно, ве молиме имајте на ум дека ние треба доверба едни за други, и ние не им следбеници во кратко време
Повеќе квантитет повеќе попуст 1)ве Молиме контактирајте не преку порака,e-mail или трговија менаџер, ако имате било какви други барања, и немојте да ја напушти negtive(1-2 ѕвезди) или netural коментари (3 ѕвезди) пред да контактирате со нас.com Posi Финска Економија 15~60 Дена Fedex Експрес 5~15 Дена www.
Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.com Сингапур Пост 15~45 Дена www.com Aramex 5~15 Дена www. Вашето задоволство е наша цел!
2) Ние обезбеди бесплатен превозот со сите видови на превозот метод, како пост воздух mail, DHL, Aramex, Fed Ex, EMS и така натаму, зависи од земјата на дестинација и цел износ, Ако сакате да го одредите за испорака метод, ве молиме да обрнете превозот цена, Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца,Ви Благодариме!
Превозот Начин
Проценето Време на Испорака за Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Проценува Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10~60 Дена www.

Детални карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Број На Модел На:
2M4A0121
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
CHENGXUN
боја:
Злато, Сребро.
Должина:
Open adjustable
Стил 2:
Класичен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Стилот 3:
Панк
Функција:
Мажите Накит , Телесната Убавина
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
За луѓето:
Мажи ,Мажи, Момчиња, Жени ,Жени , Девојки
цена:
Фабрика цена

Слични производи