.

.

Нови челик Ултра Тесни женска Нараквица уметност Костим накит Нараквици Глеѓ Технологија Мајка Квалитетни Подарок

Нови челик Ултра Тесни женска Нараквица уметност Костим накит Нараквици Глеѓ Технологија Мајка Квалитетни Подарок

DEN 636.00
DEN 413.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
боја култура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
PCSZK061-27
позлата:
Злато-боја
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
занаети:
Емајлот процес
позлата:
Злато Позлатен
дизајн:
Геометриски модели
Дијаметар:
6mm

Слични производи