.

.

WANDO 2 парчиња/многу Мала Алка за Девојки/Бебе Златна Боја Шарм Монистра Хривнија Мал Бел/Срце Накит Дете Партија Подароци wb60-2

WANDO 2 парчиња/многу Мала Алка за Девојки/Бебе Златна Боја Шарм Монистра Хривнија Мал Бел/Срце Накит Дете Партија Подароци wb60-2

DEN 240.00
DEN 173.00
Количината на стоката
Тековен

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO
INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO
[marca] WANDO 2 парчиња/многу Мала Алка за Девојки/Бебе Златна Боја Шарм Монистра Хривнија Мал Бел/Срце Накит Дете Партија Подароци wb60-2
[Piedra директорот] Вистински 24 K злато позлата [Боја] Златна боја
CARACTERÍSTICA :
Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечко
мора да се има квалитет
Фотографијата беше не постапува во реално време
Напомена : Материјал : 24k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.
Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа. Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање, Подароци, Партија
Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL/Федекс/UPS/ Aramex слободно.,но, не вклучувајќи данок. ( Различни земји ќе се произведуваат различни вредност обичај данок,обично ние пополни во декларираната вредност е половина од вистинската вредност на стоката. Ако вашата земја има посебна тарифа политика, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се според вашето барање да се справи со стока ПОБРЗО ) Проценето Време на Пристигнување Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL/UPS/Федекс/Aramex : околу 3-8 работни дена ЕМС : за 7-20 дена

Детални карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
wb60-2
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Функција:
Повик За Потсетникот
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Бренд Име:
wando
позлата:
Злато-боја
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Функција:
красат

Слични производи