.

.

2017 Симпатична Јапонски Стил Отстранлив Слушалки Деца Дете Роденден Подароци Слушалки Слушалка за iPhone 7 6 Плус Andriod MP3 Подароци

2017 Симпатична Јапонски Стил Отстранлив Слушалки Деца Дете Роденден Подароци Слушалки Слушалка за iPhone 7 6 Плус Andriod MP3

DEN 1631.52
DEN 897.00
Количината на стоката
Тековен


2017 Симпатична Јапонски Стил Отстранлив Слушалки Деца Дете Роденден Подароци Слушалки Слушалка за i Phone 7 6 Плус Andriod MP3 Подароци

Детални карактеристики

Приклучок Тип:
Линија Тип
Водоотпорен:
No
Безжичен:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Конектори:
USB
Поддршка Apt-x:
Yes
Отпорот:
32Ω
Линија Должина:
1.4 m
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Чувствителност:
123dB
Контрола На Копчето:
Yes
Vocalism Принцип:
Динамичен
Поддршка СТАН:
No
Број На Модел На:
lx
Стил:
приклучок за слушалки
Зачестеност Одговор Опсег:
50-20000Hz
Бренд Име:
ZGPAX
Времето на пазарот:
2016 година
Функција:
Бучава Поништување, Преносни

Слични производи