.

.

Висок Квалитет XIUYU Jades Pendant Врежан Кинески Змеј Pixiu Богатство Pendant Ѓердан Подарок за Мажите Накит Слободни Јаже

Висок Квалитет XIUYU Jades Pendant Врежан Кинески Змеј Pixiu Богатство Pendant Ѓердан Подарок за Мажите Накит Слободни Јаже

DEN 767.04
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење. Превозот Следење на Број Ќе Датотека во Редоследот По кои се Испраќаат, Можете Да ги Пратите на тоа. На jade е од Природни Минерални, па таму се справувам Волна и Мраз Попуштат, Но не влијаат на носење и уживање.Ако имате било какви прашања ,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативни повратни информации, ние ќе обезбедиме најдобро решение
2.
Превозот :
1.Ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор
на Aliexpress, ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор.Предмети се Испраќаат Од Кина Користење на Воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на Земји во Рок од 10 до 20 работни Дена.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас на прво време, ние ќе се потрудиме да послужи за вас! 4.
Напомена :
Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред. Не заради проблеми со квалитетот на примените, ве молиме да Плаќаат за превозот на трошоците
3.Ќе Случаен Испорака.Ние Брод на Светот
2. Ви благодарам многу!
2.
Враќање:
1.Ние зависи од вашето задоволство да успее, па повратни информации е од исклучително значење
за нас, ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ние Прифаќаме Alipay Тука.
Услови : 100% Нови и на Слободни Јаже
Материјал : XIUYU Jade
Големина на(Приближно) : за 52mm*52mm ( 1mm=0.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
XYDZ-031
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Камен
Бренд Име:
XUANXIANGYUYE
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Никој
Функција:
Декорација

Слични производи