.

.

Kinitial Словенски Шупливи Ѕвезда на Магијата Јазол Pendant Словенски Амајлија Ѕвезда Светлина Приврзоци Амајлии Ѓердан Човек Мода Накит

Kinitial Словенски Шупливи Ѕвезда на Магијата Јазол Pendant Словенски Амајлија Ѕвезда Светлина Приврзоци Амајлии Ѓердан Човек

DEN 182.40
DEN 95.00
Количината на стоката
Тековен


88
Kinitial Словенски Шупливи Ѕвезда на Магијата Јазол Pendant Словенски Амајлија Ѕвезда Светлина Приврзоци Амајлии Ѓердан Човек Мода Накит
Состојба 100% Сосема Нов, Антички Позлатен Материјал Месинг + Други Метални , Никел Слободни , Доведе Слободни . Боја Антички Сребрен Процес Technic Антички Позлатен 3 Пати Не Е Лесно Да Исчезнат

Детални карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Компатибилност:
ios
Број На Модел На:
Slvic-082
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
Kinitial
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
Yes
Функција:
Злото Ѓердан
боја:
антички сребрен
Количина:
1pcs
Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Подарок
сребрен ѓердан pendant:
Ѓердани & Приврзоци
гроздобер сребрен ѓердан:
Pendant Ѓердан Јака

Слични производи