.

.

Висок квалитет на природен tigereye фокс приврзоци рачно резбани ms ѓердан pendant шарм камен

Висок квалитет на природен tigereye фокс приврзоци рачно резбани ms ѓердан pendant шарм камен

DEN 504.00
Количината на стоката
Тековен

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите терминот Шопинг е помал од $15, користете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака Шопинг е повеќе од $15, со користење на Кина Пост Регистрирани Воздух достава на Пошта, Бидејќи тоа е природно, па секој од нив е различна
.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.7% Наплата
Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.9%
Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
1
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
LYGLICUN

Слични производи