.

.

Попусти Накит Мода Фацетирани Amethysts Pendant Пурпурна Кристал Teardrop Шарм За Накит Одлуки Во 56*25 mm PM5080

Попусти Накит Мода Фацетирани Amethysts Pendant Пурпурна Кристал Teardrop Шарм За Накит Одлуки Во 56*25 mm PM5080

DEN 4862.88
Количината на стоката
Тековен


Околу 56*25 mm 10 компјутери за продажба на Злато позлатен pendant Аметист шарм Teardrop форма накит

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
PM5080
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MUDULLA
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Материјал:
Amethysts
Употреба:
накит
Услуга:
ОЕМ

Слични производи