.

.

Новите природни Јасно бел кристал Мир тока за dowsing реики Чакра исцелување кристали шарм ѓердан filigree pendant

Новите природни Јасно бел кристал Мир тока за dowsing реики Чакра исцелување кристали шарм ѓердан filigree pendant

DEN 767.52
DEN 537.00
Количината на стоката
Тековен


добредојдовте на нашата продавница
Ова е Природен Кристал Pendant,Одделение AAAA
Совршена декорација за вас
Тоа е исто така добар подарок за вашите пријатели!
Нормално детали : Материјал : Природни кристално Бела Големина : 25мм Квалитет : со Висок Квалитет Пакет : Накит Торба Прифати Капка Shpping (без фактура или цена во пакет). производот ќе биде добро спакувани и испратете го на вашиот клиент побрзо.

Детални карактеристики

Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
MX
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи