.

.

50sets/многу 30*20mm цевка стакло свет сребрена боја чипка фах наоди поставена стаклена ампули pendant кристал жените ѓердан рачно изработени подароци

50sets/многу 30*20mm цевка стакло свет сребрена боја чипка фах наоди поставена стаклена ампули pendant кристал жените ѓердан

DEN 2079.84
DEN 1872.00
Количината на стоката
Тековен

мушка капа 8мм Материјал : Стакло топката Белешки : Тие се полу-готови производи , ќе треба DIY со лепак
Pls Забелешка : 1. метален послужавник .
Се вашите објекти исто така се достапни со Купи Тоа Сега формат? Јас не сакаат да чекаат., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.
Дали постојат било какви опасни метали во вашиот метал шарм наоди?Сите мои метални производи се ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ.
Опис
Нашата продавница веб-сајт : Големина на чаша свет цевка : 30(висина) x 20mm (дното дијаметар) На сет : Една чаша свет .Бидејќи handmaade.Нормално, сите мои аукција огласи, исто така, треба да се КУПИ ТОА СЕГА листата, можете да го најдете производот ID во опис област, тогаш побарајте го во мојата продавница, ако не можете да го најдете, јавете ми се.
Вашата цел ќе бидат обработени и испратени во рок од 48 часа по добивањето на плаќање.
Оштетени или Грешка Предмети : По превозот преку половина на планетата, во случај дека ќе примите некој објект кој се докажува да бидат погрешни или оштетен, ние сме среќни да им помогне на, ве молиме контактирајте со нас за замена или враќање на средствата.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна.) ако не се repsonse по 48 часа, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите.па можно е да има малку деформација понекогаш.
Тоа е над речиси еден месец и мојата цел не е донесен.
Испорака
Ние брод на светот,освен Кина, Тајван, Хонгконг. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
30*20mm
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло

Слични производи