.

.

крило природен камен ѓердан приврзоци за накит одлуки запирка мешани Модни додатоци 12pcs/многу Бесплатен превозот трговија на големо

крило природен камен ѓердан приврзоци за накит одлуки запирка мешани Модни додатоци 12pcs/многу Бесплатен превозот трговија на

DEN 623.52
DEN 499.00
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. (Во рок од 3 дена)
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Добредојдовте на patronize нашата продавница
Камен Големина : 30ММ
Боја : мешана боја
Материјали : камен
MOQ : 12 PCS
1inch=2.
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Вашето задоволство, нашите извршување!
.3937 инчен 1cm=10мм
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
comma12-
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
крило
is_customized:
Yes
боја:
мешани
Материјал:
природен камен

Слични производи