.

.

5pcs/многу,Природни Citrines Freeform Грутка Pendant Монистра,Обложено Rhinestones Суровини Жолта Кварцен кристал Druzy Pendant Шарм Geode

5pcs/многу,Природни Citrines Freeform Грутка Pendant Монистра,Обложено Rhinestones Суровини Жолта Кварцен кристал Druzy Pendant

DEN 1055.04
DEN 992.00
Количината на стоката
Тековен


Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.
- Точка(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да ги споделите со повеќе креаторите исто како мене.
Политика На Враќање
Кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Ако ние сме двете недоразбирање, ве молиме да не брзаат ми се лоши или неутрален повратни информации. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината. Тоа го штити предмети од оштетување во transitm, кога го достигне секој клиенти'hand.
- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Ние сме специјализирани во vairous камен монистра и сите видови на накит. Ако ви е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
- Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
lstjrzs
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AE103
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоча Грутка
Материјал:
Citrine
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Обликот:
Плоча Грутка
Големина:
30-38x45-57mm
quanlity:
5pcs/многу
is_customized:
Yes

Слични производи