.

.

Тренди Хип Хоп Накит Контра-тероризмот Главата Маскирани Pendant Ѓердан Спречување на Кубанската Линк Синџир За Мажи Жени Мода Accessori

Тренди Хип Хоп Накит Контра-тероризмот Главата Маскирани Pendant Ѓердан Спречување на Кубанската Линк Синџир За Мажи Жени Мода

DEN 671.52
DEN 537.00
Количината на стоката
Тековен

Стил : машки и женски Панк Хип Хоп Pendant Ѓердан; Материјал : Алуминиум & 18 K Злато Позлатен; Ѓердани Синџир : 75см; Pendant Големина : 6.0 cm*4.0 cm; Боја : Злато. Пакетот Вклучува : 1pc Pendant ѓердан како подолу на сликата во една OPP мало polybag. Слики Прикажува :

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Лице
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
F-AF-HHN307N-RNA406
is_customized:
Yes
Стил:
Хип/Рок
Пол:
Мажи
Функција:
Accessoeries
Стил:
Тренди Хип Хоп Панк Pendant Ѓердан
боја:
Злато
реден број:
F-AF-HHN307N-RNA406

Слични производи