.

.

SUNYIK Розова Кристал Точка Титаниум Обложена Кварц Нерегуларни Камен Шарм Pendant (Слободен Синџир)

SUNYIK Розова Кристал Точка Титаниум Обложена Кварц Нерегуларни Камен Шарм Pendant (Слободен Синџир)

DEN 186.24
Количината на стоката
Тековен

Можеби како Тип : Кристал Точка Титаниум Обложена Кварц Нерегуларни Камен Шарм Pendant Големина Детали(Приближно) : 48x10x8mm-60x12x12mm ;Дупка : 8x5mm Количина : 1 Pc Тежина(Приближно) : 8-15 Грам/Pc Метал Тип : 18 KGP Состојба : Нова PS : Од камења се природни, големини и бои, од нив се различни едни со други, ние ќе испрати она што го имаме од страна на случаен избор. ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
SUNYIK
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
D
Метали Тип:
18KGP
Обликотшема:
Нередовните
Големина Детали(Приближно):
48x10x8mm-60x12x12mm;Дупка
Количина:
1pc
Тежина(Приближно):
8-15 Грам/Pc
Состојба:
Нови

Слични производи