.

.

Вистински Phosphosiderite Пурпурна Камен Жените Дама Кристал Мода Pendant 16*12*10мм

Вистински Phosphosiderite Пурпурна Камен Жените Дама Кристал Мода Pendant 16*12*10мм

DEN 2208.00
DEN 1987.00
Количината на стоката
Тековен

Ви благодариме за соработката.Ви благодариме однапред.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
ZYMP0003Pendant За Жени
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
LIZIFANG
Пол:
Жените
Функција:
Порака Потсетник
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Phosphosiderite Камен
реден број:
ZYMP0003Pendant За Жени
боја:
Како Што Е Прикажано Мода Кристал Pendant
Точка име :
Моден Pendant За Жени
Големина:
16*12*10mm
Количина:
Само Еден Достапни
Материјал:
925 Фунта Сребро,Природен Камен Phosphosiderite
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
Тежина:
6.1Grams Women Pendant
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Слични производи