.

.

Трговија на големо 3.4 НА 250V ЕУ USB Ѕид Моќ Штекер Со 6 Полни Приклучок Адаптер и да се Префрлате 1.6 м Европската Кабелот За Електрично Уред

Трговија на големо 3.4 НА 250V ЕУ USB Ѕид Моќ Штекер Со 6 Полни Приклучок Адаптер и да се Префрлате 1.6 м Европската Кабелот

DEN 5612.16
Количината на стоката
Тековен

 Безбеден и сигурен леснотија на користење КОМПЈУТЕР и ABS врвот fireproofing, анаеробна пламен retardant, во согласност со 75℃ жешка жица не гори 100℃ топлина не деформација  USB интелигентни полнење технологија Поддршка еден уред 2.Сите врати ставки мора да се стави во оригиналниот пакет и вистински следење на број е потребно, ве молиме специфична причина за враќање и вашиот Aliexpress цел ID.ако има било какви проблеми на производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе се примени,доколку стоката во вашиот поседување над 4 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена, но нашите производи имаат половина година гаранција, ако не човековите оштетен, ве молиме контактирајте со нас и нуди проблем видео кон нас, ние ќе провери тоа за вас, ние нудиме поправи или change service. 5000 пати притиснете тестирање сребро контакт прекинувачот е повеќе безбедност.
Како за наплата/замена?
1.
Колку долго можам да се добие мојата цел?
Бесплатен превозот од Кина се Регистрирате пошта обично се 15-60days, и тоа трае и подолг за некои далечна земја, како што се Бразил,Чиле, Сирија и така натаму, можеби треба 90days., можеме да ви понудиме комерцијална фактура да ви помогне да го расчисти царина, ако одбие да го добиете пакетот се должи на високиот данок, ние исто така може да не наплата тебе, s o, ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено политика внимателно пред да поставите цел, ви благодариме за вашата поддршка.  Поврзани моќ линија посигурни plug Дизајн на поврзување на моќ линија, должината на линија е 1.

Детални карактеристики

Стандард:
ЕУ Приклучок
Surge Protector:
Yes
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Примена:
Болница,Комерцијални,Индустриски,Станбени / Општа Намена
Бренд Име:
LDNIO
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Продолжување Должина На Кабел:
1.8 m
Синхрони Исправање Технологија:
Yes
Номинална моќност:
2500W
Номинална Напон:
110-250V
Места Број:
3
Заземјување:
Стандард Заземјување
Тип:
Продолжување На Контактот
USB Вкупна Моќност:
17W
Број на USB Порти:
6
WIFI:
No
Еден USB Max Излез:
5V 2.4 НА
Господар Префрлате:
Yes
Номинална Струја:
10A
Број На Модел На:
NC-SE3631
Излезна Порта:
3*ЕУ Sockets Комбо 6*USB
Џек Спецификации:
ЕУ Тип
Должина на кабел:
1.6 m
димензија:
138*90*43(h)mm
USB Излез:
5V 3.4 A(Auto Макс) 17W
Номинална моќност:
МАКС 2500W MAX 250V*10A
Номинална Напон:
AC 100--250V
конектор тип:
Полначот лента
USB Порти:
6
Surge Protector:
Поддршка

Слични производи