.

Обично тоа ќе се земе 3~7 работни дена за пратката да ви стигне преку комерцијални изразат како DHL, додека

Тековен

Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со

Тековен

Купувачот мора да ни email однапред да разговараат договор за размена или да го вратите Ние не сме одговор

Тековен

Однапред ви благодариме Хонгконг пост воздух mail треба околу 1525 работни дена да пристигне,ве молиме да б

Тековен

Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат2 Ве молиме ми корист е да

Тековен

Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го

Тековен

Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат2 Под речиси исто време н

Тековен

Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компаниј

Тековен

Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со ком

Тековен

Проектор светилки слабо како тие возраст Во повеќето случаи, замена само вклучува неколку чекори, вклуч

Тековен

Оригиналниот светилка модул(НП / OLM)2 Оригиналниот светилка со домување(OWH / GLM / OEM3.001Номинална моќност : 190

Тековен

светилка модел : BLFU310 A / FX.PM4842401се работи за Optoma : X501 / W501 / DH1014 / DH1017EH500 / EH501 / HD36 / HD151 Xмоќност : 310 Wживот

Тековен

Опис : 1.Дел No : BHL5009S2 Тип : Компатибилни Светилка Со Домување3 Време на испорака : рок од 23 дена4...

Тековен

Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за

Тековен

Светилки ние снабдување може совршено се вклопуваат за DLP, LCOS и LCD проектори.Сега,имаме нашата фабрика,об

Тековен

Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.Купувачи се одговорни за враќање пре

Тековен

е професионална проектор замена светилка веледрогерија во Кина, од 2005 година.Далечински Контроли за си

Тековен

4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на соп

Тековен

Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .Овие дополнителни давачки може да се собир

Тековен

Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа Исто така, и корисниците се одговорни за си

Тековен

Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни email2...

Тековен

Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни email2.Ког

Тековен

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ние да се потрудиме да им служи на секој кл

Тековен

сад{ширина : 1200px9}}.5em}h2{маргинаbottom : .25em}вечерам{врвот : .container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200p

Тековен

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : INFOCIN224, IN225, IN226, IN226 ST, IN227, IN228, IN229, IN220, IN222OPTOMA BR323, BR326, DH1008, DH100

Тековен

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : EPSON Bright Link 536 Wi, EB520, EB525 W, EB530, EB535 W, EB536 Wi, Power Lite 520, Power Lite 525 W, P

Тековен

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : INFOCIN224, IN225, IN226, IN226 ST, IN227, IN228, IN229, IN220, IN222OPTOMA BR323, BR326, DH1008, DH100

Тековен

2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Стока која се оштетен

Тековен

Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Целосна наплата ќе биде д

Тековен

4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на соп

Тековен

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање,Ние ќе ви обезбеди професио

Тековен

1)Дел број : 31 P99282)број на Моделот : За IBM i LC300

Тековен

Компатибилен светилка со домување( БЛАГАЈНИЧКИ H) и компатибилен гола сијалица(ОБ)4.Она што можеме да им

Тековен

PS : Купувачот форма Русија ,кога ќе го поставите цел ,ве молиме да се напомене мора да биде целосно имеКуп

Тековен

ОПИСБрој на модел : BLFU280 A / DE.5811100.173.ТАКАПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрењ

Тековен

Оригинални Светилка со Домување (OWH);Б.Лесно да се инсталира.Мека пена со двоен картонА Ние го остави поз

Тековен

Кина Пост Покрај тоа, чести префрлување напојување, но исто така и на проекција светилка за да се произв

Тековен

Светилки avialable во Компатибилни и Оригинални,Гола Сијалица или Светилка со Домување.Оригиналниот Проект

Тековен

Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување1.Ако имате било какви прашања , ве молим

Тековен

Оригиналниот Проектор Светилка 59.Плаќањето ќе враќање на парите на купувачот.Како што се ФОКУСИРА & ПРО

Тековен

Гарантен Рок : Размена Купувачот испрати светилка / светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.Inmoul

Тековен

Лесно да се инсталира Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршкаНие можеме да снабдување : 1...

Тековен

Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршкаОбјектот слика : Ние можеме да снабдување : 1 Ако имат

Тековен

Лесно да се инсталира Компатибилен Светилка со Домување4.Сите наши проектор светилки се преземат строг

Тековен

180ден Гаранција Компатибилен светилка со домување(CWH / ML / СМ)5 Прво на сите, да им овозможи на проекторот д

Тековен

Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоПакетот вклучува : 1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Дет

Тековен

Компатибилен Голи СветилкаИмаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со н

Тековен