.

.

АЊО Оригинални Проектор Сијалица НА PH80LP P-VIP280W за ОСТРИ XG-PH80W PH80W-N PH80X PH80X-N PH80XA

АЊО Оригинални Проектор Сијалица НА PH80LP P-VIP280W за ОСТРИ XG-PH80W PH80W-N PH80X PH80X-N PH80XA

DEN 3835.20
DEN 3644.00
Количината на стоката
Тековен

Обично тоа ќе се земе 3~7 работни дена за пратката да ви стигне преку комерцијални изразат како DHL, додека e-пакет и Кина пост Воздух mail тоа ќе биде потребно малку повеќе време околу 20~60 дена. Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на нашите 48hrs по цел потврди и платени., како и проектор додатоци како LCD Панел, Далечински управувач, DMD,итн.
Сите што ви треба е едноставна шрафцигер со цел да се инсталирате на вашиот голи проектор светилка во вашиот постоечки домување во рамките минути.
Проектор Светилки најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Проектори дека се работи 24 часа на ден, 7 дена неделно, се разбира, на највисоко веројатноста за појава на светилка неуспех пред крајот на оценет часа. Проектор светилки се категоризираат како или метал halide светилки или ултра-висок притисок меркур пареа светилки. И во двата случаи напредок знаење или висок технички вештини не се потребни.
За Плаќање
Сите големи плаќање на Aliexpress се достапни во мојата продавница, ве молиме одвојте време да имаат убав шопинг тука!
За Нас
U-Осветлување, поделба на АЊО Светилки е специјализирана во електронски производи од 2003 година.
За Повратни Информации
Ако сте satisftied со нашите производи и услуги, ве молиме да се земе уште една секунда за да ни остави 5-ѕвезда повратни информации. Поновите модели се тврдејќи 4000 часа на светилка живот и повеќе. Сите превозот цена ние во собата, не се вклучени далечински трошоци.
Види едноставно упатство за инсталација
Со купување на голи проектор светилка ќе се заштедат многу пари и собрание е многу лесен и едноставен. Ако вашиот превозот адреса е во оддалечена област, ве молиме да не информирате пред да го организира плаќањето. Колку часа ќе ми проектор светилка работа?
Само како и секој вообичаено сијалица ќе се користи и за други цели, проектор светилки се очекува работното време, наречен светилка живот. Откако цел добива превезува, на е-мејл известување ќе бидат испратени до вас
3.

Детални карактеристики

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
Е-PH80LP
Тип:
Оригиналниот Проектор Светилка
Состојба:
Бренд Нови

Слични производи