.

.

Висок Квалитет на Компатибилен Сијалица P-VIP 300/1.3 E21.8 BL-FP250A за OPTOMA HD7100 HD7300 Проектори.со 180days гаранција

Висок Квалитет на Компатибилен Сијалица P-VIP 300/1.3 E21.8 BL-FP250A за OPTOMA HD7100 HD7300 Проектори.со 180days гаранција

DEN 1583.52
Количината на стоката
Тековен

Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со вашите прсти . Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во менито систем. ние снабдување со проектор светилка, замена на проектор светилка, компатибилен проектор светилка, оригинални голи проектор светилка, замена на голи светилка, оригинални проектор режач, замена на проектор режач. Обично за неколку часа пред очекуваниот светилка живот е готов, а пораката ќе се прикаже на вашиот лцд проектор сијалица екран.гаранција : 6 месеци
4.проектор светилки : оригинални голи светилки+ домување со оригинален квалитет, но високата цена перформанси. Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со компримиран воздух секои неколку месеци. Проектор светилки слабо како тие возраст.Замена на батеријата BL-FP250 A-БЛАГАЈНИЧКИ проектор светилка со домување
2.Замена на проектор светилка : светилка на повеќето конкурентни pirce( Ние може совршено да ги задоволи клиентите во pirce и квантитетот со нашите сопствени проектор режач, домување линија за производство и склопување) 3.
Совети за продолжување на животот на проектор и светилка
Постојат голем број на чекори што може да ги преземе за да го продолжи животот на вашиот лцд проектор сијалица.
Светилки може да се состави слободно според клиент е requirpment.
Проектор светилка бренд Име : за OPTOMA Проект или светилка Модел Num биде r : BL-FP250 A-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Место на Потекло : Кина
Пакување Детали : во меур и кутија
Време на испорака : рок од 24 часа
Начин на плаќање : paypal, T/T, Western Union
Минимална Орде р Количина : 1 парче
Снабдување Способност : 10000 PC /M onth
Квалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот
1.

Детални карактеристики

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
BL-FP250A-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Тест:
Сите светилки се тестирани пред превозот
Тип:
Проектор Голи Светилка
Гаранција:
180 дена
производство:
Сите светилки се произведуваат во нашата фабрика
Дел Број:
BL-FP250A-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Compayible проектор:
OPTOMA HD7100 HD7300 Проектори

Слични производи