.

.

330-6581 KFV6M 725-10229 за DELL 1510X 1610X 1610HD Проектор Крушка Светилка со домување

330-6581 KFV6M 725-10229 за DELL 1510X 1610X 1610HD Проектор Крушка Светилка со домување

DEN 2880.00
DEN 2218.00
Количината на стоката
Тековен

Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1.
Проектор Светилка светилки 330-6581 KFV6 M 725-10229 за DELL 1510 X 1610 X 1610 HD со домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : 330-6581 KFV6 M 725-10229 за DELL
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
Тип : Замена На Проектор Крушка Светилка
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : крушка светилка за dell 1510 X 1610 HD
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : со домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати. инаку ние не прифаќаме тоа
3. Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.Купувачот треба да се носат товар на трошоците и такса за ракување додека објектот вратени.Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат
2.

Детални карактеристики

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
330-6581 KFV6M 725-10229 за DELL

Слични производи