.

.

Проектор Светилки Сијалица, POA-LMP117 LMP117 610-335-8406 за SANYO PDG-DWT50 PDG-DWT50L PDG-DXT10 PDG-DXT10L Со Домување

Проектор Светилки Сијалица, POA-LMP117 LMP117 610-335-8406 за SANYO PDG-DWT50 PDG-DWT50L PDG-DXT10 PDG-DXT10L Со Домување

DEN 3120.00
DEN 2402.00
Количината на стоката
Тековен

Однапред ви благодариме. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.Купувачот треба да се носат товар на трошоците и такса за ракување додека објектот вратени.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1.
Проектор Светилка Светилки POA-LMP117 LMP117 610-335-8406 за SANYO PDG-DWT50 PDG-DWT50 L PDG-DXT10 PDG-DXT10 L со домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : POA-LMP117 LMP117 / 610 335 8406 За Sanyo
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
Тип : Замена На Проектор Крушка Светилка
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за Sanyo PDG-DWT50/PDG-DWT50 L/PDG-DXT10/PDG-DXT10 L
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : со домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1.Товарни соберат не прифати
Најдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така да ви се заблагодарам за вашата поддршка.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.

Детални карактеристики

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
POA-LMP117 LMP117 610-335-8406 за SANYO

Слични производи