.

.

Проектор Светилки Сијалица, SP-ЛАМБА-041 SPLAMP041 за Infocus IN3904 IN3182 IN3186 A3180 A3380 Со домување

Проектор Светилки Сијалица, SP-ЛАМБА-041 SPLAMP041 за Infocus IN3904 IN3182 IN3186 A3180 A3380 Со домување

DEN 3120.00
DEN 2402.00
Количината на стоката
Тековен

Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат
2. Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки.
Проектор светилки сијалица, SP-ЛАМБА-041 SPLAMP041 за Infocus IN3904 IN3182 IN3186 A3180 A3380 Со домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : СП-ЛАМБА-041 SPLAMP041 за Infocus
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
Тип : Замена На Проектор Крушка Светилка
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за Infocus IN3904/IN3182/IN3186/A3180/A3380
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : со домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни или Neture повратни информации ,Ние секогаш се трудиме за 100% задоволството на клиентите. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.

Детални карактеристики

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-041 SPLAMP041 за Infocus

Слични производи