.

.

Проектор Крушка Светилка 915B403001 за Мицубиши WD60735 WD60C8 WD60C9 WD65735 WD65736 WD65737 WD65835 Со Домување

Проектор Крушка Светилка 915B403001 за Мицубиши WD60735 WD60C8 WD60C9 WD65735 WD65736 WD65737 WD65835 Со Домување

DEN 2304.00
DEN 1774.00
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6.Товарни соберат не прифати
Најдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така да ви се заблагодарам за вашата поддршка.ви благодариме.Се надевам дека ќе може да се разбере.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. инаку ние не прифаќаме тоа
3. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите.Купувачот треба да се носат товар на трошоците и такса за ракување додека објектот вратени.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат. Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни или Neture повратни информации ,Ние секогаш се трудиме за 100% задоволството на клиентите.

Детални карактеристики

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
915B403001 за Мицубиши

Слични производи