.

.

Компатибилен Гола Сијалица DT01123 DT-01123 за HITACHI CP-D31N HCP-Q71, ImagePro 8112 Проектор Крушка Светилка без домување

Компатибилен Гола Сијалица DT01123 DT-01123 за HITACHI CP-D31N HCP-Q71, ImagePro 8112 Проектор Крушка Светилка без домување

DEN 1920.00
Количината на стоката
Тековен

Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат
2. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.
Компатибилен Гола Сијалица DT01123 DT-01123 за HITACHI CP-D31 N HCP-Q71, Image Pro 8112 Проектор Крушка Светилка без домување
Број на модел : DT01123 DT-01123 за HITACHI
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за HITACHI CP-D31 N HCP-Q71 Image Pro 8112
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : без домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка. Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња.Се надевам дека ќе може да се разбере. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1.

Детални карактеристики

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
DT01123 DT-01123 за HITACHI

Слични производи