.

.

ЕК.J2101.001 за ACER XD1250P XD1270D PD100S PD100D PD100P PD100PD PD120 PD120D PD120P PD120PD XD1170D Проектор Крушка Светилка

ЕК.J2101.001 за ACER XD1250P XD1270D PD100S PD100D PD100P PD100PD PD120 PD120D PD120P PD120PD XD1170D Проектор Крушка Светилка

DEN 2880.00
DEN 2218.00
Количината на стоката
Тековен

Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2.001 за ACER XD1270 D PD100 D PD100 P PD100 PD PD100 S PD120 PD120 D PD120 P PD120 PD XD1170 D XD1250 P со домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : EC.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни или Neture повратни информации ,Ние секогаш се трудиме за 100% задоволството на клиентите. Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња.Купувачот треба да се носат товар на трошоците и такса за ракување додека објектот вратени.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3.
проектор сијалица ЕЗ.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат. Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6.

Детални карактеристики

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
ЕК.J2101.001 за Acer

Слични производи