.

.

НУ PCI GP-IB БР.7224 CONTEC Стекнување Картичка

НУ PCI GP-IB БР.7224 CONTEC Стекнување Картичка

DEN 3264.00
Количината на стоката
Тековен

Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашата
Настојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.
Секоја помош што може да контакт со нашата служба за корисници
Превозот :
* *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.НУ PCI GP-IB БР.
Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Вашето задоволство е секогаш наш БР.
Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.
**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред
*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.
Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се опфатени
Повратни информации&Контакт со нас на :
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.
** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, ups-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.
*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.
*Превозот на трошоците направени се за вас.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
НЕМА.7224
Тип:
Растенијата
Излезен Напон (V):
Никој
Електрична Енергија Генератор Тип:
Користи

Слични производи