.

.

Bealegantom Секси Долго Еден Рамо Пром Фустани 2017 Beaded Chiffon Кат Должина Вечер Партија Фустани Vestido Долго QA1013

Bealegantom Секси Долго Еден Рамо Пром Фустани 2017 Beaded Chiffon Кат Должина Вечер Партија Фустани Vestido Долго QA1013

DEN 4583.52
DEN 3667.00
Количината на стоката
Тековен

Размена & Врати се Врати & Размена на Барања Објект мора да се врати со 7 дена од денот на прифаќање на испорака. Шупливи до подот (Рамо до Нозете без да се во чевли) ___ инчен или ___ cm (Есенцијални) 5. Колковите _____ инчен или ___ cm (Есенцијални) 4. Не се вклопуваат foryou(со погрешна големина),квалитетот проблем Нема Враќање : Нарачана Pettie или Плус Големина и Направени за да ги Спецификација. Нема Враќање : Носи, Миризливи, Измени или withoutthe оригинален Бренд & Етикети.Bealegantom Свадба Flagships Продавница
Известување
1. Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да биде лесно.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас слободно, и ние сме секогаш во вашата услуга
Овој фустан ние може да се направи назад : патент или чипка. Квалитет Направени-За-Цел Фустани.Остави порака во следната состојба : ако сакате сопствени направени големина и боја; да ни каже точниот датум треба да се облекуваат; имаат други барања во фустан детали 2. Но, понекогаш не можеме да гарантираме време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан. Ние ќе се обиде да одговори што е можно поскоро. Ве молиме да го најдете вашиот соодветна големина во нашата Големина на Табелата, или испратете ни го следново 1.

Детални карактеристики

боја:
Црна, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Деколте:
Едно Рамо
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
Пром Фустани QA1013
Декорација:
Beading,Ruched
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Најлон,Rayon
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Bealegantom
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Стил:
секси пром фустани
Големина тип:
Сопствени Направени Плус Големина На Облека Де Топчиња Со Ист
Број На Модел На:
вечер фустан
квалитет:
Висок Квалитет vestido де феста
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Година:
пром фустани 2017
боја:
Бело/Црно/Сино/Зелено/Брегот На Слоновата/Брегот На Слоновата/Розова/Виолетова
Назад Дизајн:
Патент или ланче или Backless
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Големина:
Standard Size,plus size & customize

Слични производи