.

.

Прилагодливи лактот на раката се протегала директно церебрална удар Hemiplegia Корекција подготвуваат Возрасни Деца Orthotics алатки

Прилагодливи лактот на раката се протегала директно церебрална удар Hemiplegia Корекција подготвуваат Возрасни Деца Orthotics

DEN 6326.40
Количината на стоката
Тековен


Детали за производот
Прилагодливи лактот подготвуваат рака протегала директно церебрална удар Hemiplegia Корекција подготвуваат Возрасни Деца Orthotics алатки

Детални карактеристики

Материјал:
Композитен Материјал
Ефект:
Коска Нега
Број На Модел На:
Z56456
Бренд Име:
KALANLIN
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Тип На Објект:
Протези & Поддржува

Слични производи