.

.

Orthopedics инструмент нерѓосувачки челик ЗКП водич вежба/kirschner жица guider паралелно заклучување водич 3.5/5.0 за orthopedist

Orthopedics инструмент нерѓосувачки челик ЗКП водич вежба/kirschner жица guider паралелно заклучување водич 3.5/5.0 за orthopedist

DEN 3839.52
Количината на стоката
Тековен

детали за производот известување не се вклучуваат малку вежба

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Број На Модел На:
ЗКП упатство
Бренд Име:
HUATRAU
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи