.

.

Нова Воздушна Маса Сензор за Проток Метар За Мерцедес Бенц E430 E500 G500 ML430 S500 C43 OE# 0280217810 / 0280 217 810 / 1130940048

Нова Воздушна Маса Сензор за Проток Метар За Мерцедес Бенц E430 E500 G500 ML430 S500 C43 OE 0280217810 / 0280 217 810 / 1130940048

DEN 728.64
DEN 626.00
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе ви помогнеме со ставање на пониски вредности во фактурата за да се одбегне високиот данок во својата земја. Боја : Откако купувачот не ја одберете бојата во текот на 24 часа, дека ние ќе брод било бојата која ние ја имаме во акции .
Ние мора да се направи јасно дека ние donot прифати никакви дополнителни товар под нашите непознати држава.
ОПИС : Детални Апликации :
Година
Направи
Модел
1998-2000 година
Мерцедес
C43 AMG
2005-2006
Мерцедес
C55 AMG
Од 2000 до 2006 година
Мерцедес
CL500
2001-2002
Мерцедес
CL55 AMG
2001-2003
Мерцедес
CL600
1998-2003
Мерцедес
CLK430
2003-2006
Мерцедес
CLK500
2001-2006
Мерцедес
CLK55 AMG
1998-2002
Мерцедес
E430
1999-2002
Мерцедес
E430 4 Matic
2003-2006
Мерцедес
E500
1999-2006
Мерцедес
E500 4 Matic
1999-2005
Мерцедес
E55 AMG
2004-2005
Мерцедес
E55 AMG Komp.Ако планирате да се направи големи цел или измеша нарачки,pls контакт со нас и да добие подобро попуст. Ние donot прифати P.Превозот го оценувате се пресмета врз основа на нормална дестинација испорака. да понуди. За гостинот од Бразил,pls ни нудат на CNPJ БР.Ако се случи тоа дека вашиот пакет треба транзит-брод кој е вашиот одлука и вашиот кажувам курир.
Ако вашата земја не е дозволено пониската вредност или имате други коментари,pls информираат однапред.Pls бидете сигурни дека вашата адреса,вашиот телефонски број
и поштенски број е точен.,Чиле треба Познатото Бр.
Ако вашата адреса дестинација припаѓаат на Оддалечени Места,дополнителни трошоци за да се наплаќа како за курир е превозот го оценувате стандард.

Детални карактеристики

Резолуција:
00
Чувствителност:
00
Мерен Опсег:
00
Тип:
Жешка Жица Тип
Hysteresis:
00
Вител Тип:
00
линеарна:
00
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
germrun
Повторливост:
00

Слични производи