.

.

10cm Круг Главата 180 Степен Protractor Агол Пронаоѓач Нерѓосувачки Челик Мерење Владетел Мерни Алатки Protractors R08 Капка брод

10cm Круг Главата 180 Степен Protractor Агол Пронаоѓач Нерѓосувачки Челик Мерење Владетел Мерни Алатки Protractors R08 Капка

DEN 159.84
DEN 134.00
Количината на стоката
Тековен


Карактеристики : Brand new се Користи за да се подготви радијална линии, поставување bevels и пренесување на агли Направени од полиран не 'рѓосувачки челик Двојна диплома од 0-180 степен Месинг заклучување орев Спецификација : Материјал : не' Рѓосувачки Челик Должина : 19.9 cm Круг Глава Дијаметар : 8.8 cm Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1. Не користите искривен работ пронаоѓач или едвај го повлечете, инаку тоа ќе влијае на точноста 2. Слајд крајот лице не се почитуваат странски прашање или прашина 3. Во мерење, брзината не може да надмине 600 RPM 4. Пристрасност-тип на работ наоѓачот не е погоден за употреба на хоризонтален тип машини
Пакет Содржина : 1 x Нерѓосувачки Челик Protractor
0302

Детални карактеристики

Бренд Име:
Shanwen
Број На Модел На:
1A80302

Слични производи