.

.

Фабрика Директни 68171681AA Пред Лево Господар Моќ Прозорец Контрола Префрлете се применуваат За Dodge Ram меморија 02-10

Фабрика Директни 68171681AA Пред Лево Господар Моќ Прозорец Контрола Префрлете се применуваат За Dodge Ram меморија 02-10

DEN 959.52
Количината на стоката
Тековен


Ве молиме проверете ја оваа е ТОЧНА дел за вашето возило пред било која цел. Вашиот референца префрлите фотографии е добредојдена за нас пред да купите. PS : за wholesales ве молиме контактирајте со нас, ние може да обезбеди ГОЛЕМ QUANTITU ПОПУСТ !!!

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Прозорецот Лост & Прозорец Ликвидација На Рачки
Име На Модел:
68171681AA
Специјални Функции:
авто моќ прозорецот се префрлите
Dodge Модел:
Ram меморија 1500
Ram Меморија 1500-Година:
2008,2009,2010
Објектот Ширина:
5cm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
20.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
02-10
Објектот Тежина:
190g
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Објектот Висина:
5.5cm

Слични производи