.

.

5pcs SP15-F33 Тешка тежина должност Топката трансфер единица СП-15 притиснете капка-во студ ролери инсталирате машински челик топката имајќи рициново

5pcs SP15-F33 Тешка тежина должност Топката трансфер единица СП-15 притиснете капка-во студ ролери инсталирате машински челик

DEN 472.80
Количината на стоката
Тековен


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$7.33 /4pcs
$0.88 /peice
$2.7 /парче
$3.69 /4pcs
$4.4 /10pcs
$2.7 /пар
$2.7 /peice
wy-приклучок-крај
SP15-F33 Прилагодено Топката трансфер единица
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Други популарни предмети :

Детални карактеристики

Тип:
Прозорецот Ролки
Број На Модел На:
SP15-F33
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Големина:
15mm, 5/8 инчен'
Препорачан капацитет вчитување:
40kg
Max. вчитување капацитет:
50kg

Слични производи