.

9 g Големина:6 / 7 / 8превозот 1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни email или ch

Тековен

природни турмалин прстен925 sterling silverприлагодлива големинаима 1 buc гранат камен внатре,уште се турмалинто

Тековен

Обрнете Внимание На : Нашите Антички Сребрен Cabochons и clasps се во вредност од цената и црна масло се користи

Тековен

Aliexpress користи НИ Стандард САД / Канада, велика БРИТАНИЈА / Европа / Австралија Русија / Германија Јапониј

Тековен

Ви благодариме за посетата на нашата продавница.Pleaes Контактирајте Ме Пред Да Се Направи Исплата...

Тековен

Производ : Круг ПрстенБоја : Сребро;ЗлатоМатеријал : ЧеликПродажба на Единица : парчеПакет : OPP Вреќа1) Нар

Тековен

Ние, исто така, може да обезбеди измената и OEMУслуга за вас Тоа е безбеден начин за шопинг Ние ќе рефундир

Тековен

Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Тековен

Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;Прстен Големина На Таб

Тековен

Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.По Продажба На Услуг

Тековен

Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;2...

Тековен

Дали тоа ќе биде надвор од акциите на некои времиња, ние ќе ве информира купувачите immediatelly3 : ве Молиме Из

Тековен

Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот Се надевам дека ќе може да се разбере.Превозо

Тековен

Бренд Cai Mao Накит Име Свадба Бенд Златен Прстен Главниот КаменНиту Една Страна КамењаПриродни Круг Нама

Тековен

Политика На ВраќањеАко ние испрати еден ред или неисправни објект за вас, ве молиме контактирајте со на

Тековен

Дали тоа ќе биде надвор од акциите на некои времиња, ние ќе ве информира купувачите immediatelly3 : ве Молиме Из

Тековен

ОписMiaoxiu везови Miaoxiu се однесува на старите народни наследство на Miao везови мајсторство, Miao везови има е

Тековен

Опис : Точка Име : Прстен Мажи, Прстени Големина : 7#,8#,9#,10#,11#,12# Прстени Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Бој

Тековен

Опис : Лице Прстен Големина : 24x15 mm скапоцен камен големина : 12x10, 4 mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Ед

Тековен

Опис : Лице Прстен Големина : 17x14mm скапоцен камен големина : 10x10 mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Един

Тековен

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTOINFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO[marca] wando Цвет Форма на Жените Накит, Злато Боја Свадба Прстен за Етиопск

Тековен

Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty, ако најдете на заштита на

Тековен

Имаме повеќе бои на овој прстен, да се купи други бои, ве молиме кликнете подолу фото : Кликнете подолу фо

Тековен

Превозот начин зависи од вкупно пари на вашата нарачка2.ние брод на сите наши предмети на светот во 48hours

Тековен

925 сребрен ќе не крварат или фрли врз вашата кожа кога ќе го носат (далечна земја барање ).5% сребро и врвен

Тековен

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ[Бренд Име] Feige[Item Type] Бисер Прстени[Прстен Големина] Пр

Тековен

12683966138046916 Мода Накит парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче925 Sterling Silver

Тековен

>Накитот е пломба висок квалитет и вистински Австрија кристал (strass и компоненти полукристал) да се напра

Тековен

Материјал : сребро 925Боја : Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Opp вреќаВреме

Тековен

Свечено Ветување * Нашите продажба на чисто сребро производи со иста како вистински содржината на ознак

Тековен

12683966138046916 Мода Накит парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче925 Sterling Silver

Тековен

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ[Бренд Име] Feige[Item Type] Бисер Прстени[Прстен Големина] Пр

Тековен

Филм Вампир Дневници Прстен Самрак Накит Бела Eclipse Кршење Зора Кристал ПрстенИме на производ : ringOccassion :

Тековен

* Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации...

Тековен

ПакетНакит ќе дојде со подарок кутијаПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА1.Ако не сте задоволни со нашата

Тековен

Контакт1.не ја носат кога потење 3.пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена5.

Тековен

Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир

Тековен

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во e ast кина регионот. Мате

Тековен

Забелешка : На 925 sterling silver прилагодливи прстен додаток со циркони ќе направи да изгледаат повеќе домот...

Тековен

com Fed Ex 38 дена www.com EMS 515 дена www.net / en / DHL 38 дена www.com ПРОЗОРЦИ 38 дена www Подолу е проценка испорака брзина за

Тековен