.

.

2017 Жешка Мода Накит Големина 6/7/8 Жени Мажи 2 Стил Злато Бела Боја Циркон Прстен Свадба Партија Подарок

2017 Жешка Мода Накит Големина 6/7/8 Жени Мажи 2 Стил Злато Бела Боја Циркон Прстен Свадба Партија Подарок

DEN 191.52
Количината на стоката
Тековен

9 g Големина:6/7/8
превозот 1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail или chat на Trade Manager 2.Помалку $150,предаден од страна на Кина Пост/Хонгконг пост/Сингапур пост. Враќање 1.ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.Метал тип: Злато Позлатен Тежина:3.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо. Контакт 1.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. над $150,предаден од страна на Fed Ex,EMS,UPS-от,DHL.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена, ако тоа не е наша грешка,ви благодарам.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост/Кина Пост/Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена. Повратни информации 1.тоа обично трае 5-8days за испорака.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина/Хонгконг Пост airmai/Сингапур пост.Кина Пост/Хонгконг пост/Сингапур пост,нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.

Детални карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8
Метална боја:
Злато-боја, Имитација Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Површината Ширина:
12mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
TKZCR
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
Bbabydxudzhi
Пол:
Унисекс

Слични производи