.

.

само 1 buc Hyperbole природни турмалин прстен 925 sterling silver прилагодлива големина индекс прст прстен скапоцен камен парична казна жените накит

само 1 buc Hyperbole природни турмалин прстен 925 sterling silver прилагодлива големина индекс прст прстен скапоцен камен парична

DEN 17664.00
Количината на стоката
Тековен


природни турмалин прстен
925 sterling silver
прилагодлива големина
има 1 buc гранат камен внатре,уште се турмалин
токму исто како слика

Детални карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Повод:
Свадба
Сертификат Број:
GA393973
Стил:
Hyperbole
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Турмалин
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
miyi

Слични производи