.

.

GOINHOT 1pcs Мода Накит класичен Цинк Легура на Злато Сребро позлатен прстени циркон За Жените прстени за ман подарок Бесплатен Превозот

GOINHOT 1pcs Мода Накит класичен Цинк Легура на Злато Сребро позлатен прстени циркон За Жените прстени за ман подарок Бесплатен

DEN 139.20
DEN 95.00
Количината на стоката
Тековен


Обрнете Внимание На :
Нашите Антички Сребрен Cabochons и clasps се во вредност од цената и црна масло се користи за да се направи антички сребрена боја,кога тоа сушени,остатоците во празнините ќе падне,тоа не е лоша изработка !
Ве молиме не го отворите спор пред да ни испратите порака ,ние секогаш не мислам дека отвори спорот е добар начин да се решат сите проблеми,ако има било каков проблем,ве молиме не заборавајте да ни испратите порака,ние ќе ни биде мило да ви! Ние не добредојдовте на клиенти кои не контактирал со нас пред да се отвори спорот!Ви благодариме за разбирањето!
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Детални карактеристики

Прстен Големина:
5.25, 6.5, 7.75, 9
Бренд Име:
goinhot
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Годишнина
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
XM-ZCL-YH-017
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Површината Ширина:
4mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстен Големина:
16-5.25/17-6.5/18-7.75/19-9

Слични производи