.

.

HELON Вистински Дијаманти Mens Прстен Фунта Сребро 925 Mens Бенд ! Отворајќи Природни Дијаманти Ангажман Моден Дизајнер Бенд Pinky Прстен

HELON Вистински Дијаманти Mens Прстен Фунта Сребро 925 Mens Бенд ! Отворајќи Природни Дијаманти Ангажман Моден Дизајнер Бенд

DEN 14160.00
DEN 11753.00
Количината на стоката
Тековен

Ви благодариме за посетата на нашата продавница.Pleaes Контактирајте Ме Пред Да Се Направи Исплата. Нема враќање е дадена ако дефект е предизвикан од злоупотреба на купувачи. добредојдовте најголемиот дел цел или директно цел,тоа може да заштедите време и да стори повеќе за бизнис. 2,ве молиме оставете ги вашите достапни телефонски број, ако тој е погодно за вас,па превозот компанија може да ве контактираме кога објектот пристигна во вашиот град.1 mm
Главната Камења : 100% Вистински Природен Дијаманти
Боја : H-J
Јасност : SI3-I3
Облик : Тркалезна Еден Намали
Карат Тежина : 0. 8, други Прашања. услугата што искрено.(други големина цена, ве молиме контактирајте со нас). Ако корисникот добива било неисправни или погрешна предмети, ве молиме љубезно ве молиме да не известите и да се врати назад до нас. 4,Ако имате било какви прашања, не двоумете се да не контактирате!!!! Се чувствуваат слободни да ни e-mail со било какви прашања . Ние многу мило да биде во можност да им служи на вас! Добредојдовте на за да погледнете повеќе накит во нашата продавница : Ние имаме свои обработка на фабриката,Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка. Ве молиме да покаже големина/форма за нас. Ние НЕ се наплаќа restocking такса! Сите следниве услови мора да бидат исполнети, со цел за да добие целосна наплата : Точка мора да биде во неговата оригинална состојба покажува никакви знаци на истрошеност, оштетување, или промена.
Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело Злато
Печат : 925
Вкупно Грам Тежина : 8.СРЕЌЕН КУПУВАЊЕ! Позитивни повратни информации ќе бидат оставени за успешна трансакција. Ние нудиме 30 ден Парите Назад за сите производи што се продаваат.Ви благодариме. Мојот jeweler има над 10 години искуство во справување со дијамант камења.

Детални карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина, 10, 10.25, 10.5
Бренд Име:
HELON
Пол:
Мажи
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
ЦВА
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
R20004W
Стил:
Романтични
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Страна Камен:
дијамант
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Печат:
925
Камења форма:
Тркалезна Еден Намали
боја:
Ж-J
Јасност:
SI3-I3
Метал:
Фунта Сребро 925 Плоча Бело Злато

Слични производи