.

.

Топла Продажба Модни Жени, Девојки Кристално Сребро Нерѓосувачки Челик Круг Бела Школка Двојно Кристал Прстен Накит За Божиќ Подарок

Топла Продажба Модни Жени, Девојки Кристално Сребро Нерѓосувачки Челик Круг Бела Школка Двојно Кристал Прстен Накит За Божиќ

DEN 383.52
DEN 349.00
Количината на стоката
Тековен


Производ : Круг Прстен
Боја : Сребро;Злато
Материјал : Челик
Продажба на Единица : парче
Пакет : OPP Вреќа
1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот. Во Шпанија, преку Correos Економија.
2) Нареди над $5, испрати преку Stardand Регистрирани Воздух Mail превозот(Кина Пост, e Packet, CORREOS PAQ 72 ).
3) Цел над $300, може да се испрати на слободни изразат испорака(EMS, DHL, Fedex, итн.)
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го ценат, ако може да се земе една минута за да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди.
2. ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно да се добие подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации.
1. Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно.
2. Купувачите треба да се плати се врати превозот цена.

Детални карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Повод:
Партија
Број На Модел На:
DMKL168
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
DMMiRA
Површината Ширина:
8мм
Функција:
Фитнес Тракер
Материјал:
Кубен Циркони
Пакет:
OPP вреќа
боја:
сребро;злато
Стил:
Круг Школка Прстен
Широк:
10мм

Слични производи