.

.

Сет од 2 Челичното Јаже Клип на 304 Нерѓосувачки Челик Кабел Седло Менгеме Fastener M6

Сет од 2 Челичното Јаже Клип на 304 Нерѓосувачки Челик Кабел Седло Менгеме Fastener M6

DEN 235.68
DEN 219.00
Количината на стоката
Тековен


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Функција :
Од суштинско значење хардвер објект за тешки-должност местење на јаже, жица и кабел;
'Рѓа-доказ и издржливи, висока менгеме оптоварување се повлече јаже.
Прецизно леење, мазна површина.
Спецификација :
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Количина : 2 парчиња
Димензии : 26 x 33.5 mm/1.02 x 1.32""(W x L)
Дијаметар : 6mm/0.24""
Тежина : 52g
Answer : ___________________________ Note :
Глава ограничувања треба да бидат погодни за дебелина на челичното јаже, u-облик внатрешноста на прстен проред, поголеми од челични јажиња дијаметар 1~3мм, растојание премногу голема, не менгеме на јаже.
Кога е во употреба, се направи U-завртки заострените, додека околу 1/3 до јажето беше уништен. Поради јаже во сила по деформација, по јаже Shengka сила да се спроведе вториот заострените да се обезбеди сигурен зглобовите. За да ја проверите на челичното јаже во сила, дали Shengka слајд, може да преземе дополнителни еден за да се обезбеди Shengka. Безбедност Shengka инсталирани околу од минатата Shengka за 50mm, ќе биде објавен на безбедно јаже свиткан и бедрото пред стегање, па ако има пропаѓање клипови, безбедност ќе се исправи, свиткана, подготвени за лесно откривање и навремено засилување .
Пакетот Вклучува :
2 x M6 Нерѓосувачки Челични Јажиња Клип

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Структура:
Суспензија Менгеме
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
GH1297
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Жица Клипови

Слични производи