.

.

Сребро Симплекс Кабел Стеги Жица Клип М8 304 од не ' Рѓосувачки Челик Сет од 2

Сребро Симплекс Кабел Стеги Жица Клип М8 304 од не ' Рѓосувачки Челик Сет од 2

DEN 324.00
DEN 301.00
Количината на стоката
Тековен


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Спецификација :
Модел : М8
Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
Големина : 38x 23x 10мм/1.49 x 0.9 x 0.39""(Секира Cx E)
Завртка Должина : 30мм/1.18""
Боја : Сребрена
Тежина : 92g
Функција :
1.Направени на 304 нерѓосувачки челик материјал.
2.Се користи за сите видови на проектот дигалки машини,металургијата рударска опрема,на пристаништето на железничката утовар и истовар,шумарство машини,копнен транспорт.
3.Лесно прикачување, да ги отстраните, повторна употреба со рака алатки
4.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;
5.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана
Пакетот Вклучува :
2x Симплекс Жица Клип

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
GH1293
Структура:
Суспензија Менгеме
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Жица Клипови

Слични производи