.

.

Солидна Чипка-Up Плетење Гумен Ѓон Бебе Девојка & Момче Чевли Првиот Пешаци Бебе Чевли За 0-18 Месеци

Солидна Чипка-Up Плетење Гумен Ѓон Бебе Девојка & Момче Чевли Првиот Пешаци Бебе Чевли За 0-18 Месеци

DEN 239.52
DEN 216.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Бренд Име:
delebao
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Плитки
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
Платно
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Чипка-Up
Шаблон Тип:
Цврста
боја:
како Слика
погодни за возраста:
0-18 месеци
Моден Елемент:
Крстот-врзани
моден стил:
плетење
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
is_customized:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пол:
бебе момче/бебе девојка
квалитет:
Висок квалитет

Слични производи