.

.

2017 Нови корејски Тенок V деколте, со долги ракави џемпер маица кошула есен и зима жените џемпер водат

2017 Нови корејски Тенок V деколте, со долги ракави џемпер маица кошула есен и зима жените џемпер водат

DEN 959.04
Количината на стоката
Тековен


започнете $ 19.98 $ 10.99 $ 19.98 $ 15.98 $ 17.60 $ 8.80 $ 15.68 $ 9.09
крајот

Детални карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
OHCLOTHING
Материјал Состав:
Видете табела
Број На Модел На:
YJTM20170200
Јака:
V Деколте
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Памук
Декорација:
Appliques
Техника:
Компјутер Плетени
Материјал Состав:
Другите 100%
Статија број:
LUKOU600038
Облека верзија на видот:
Се посветам на моралот
Функционална:
Пријатна топлина
Ткаенина Содржина:
95% или повеќе
Применливи Возраст:
На возраст од 18 до 24

Слични производи