.

.

Дами Плетени Џемпер Undershirt V Деколте, Долг Ракав Лабава Средината На Должината Секси Слатка Блузи Pullovers Секојдневен Скокач Облека 906-160

Дами Плетени Џемпер Undershirt V Деколте, Долг Ракав Лабава Средината На Должината Секси Слатка Блузи Pullovers Секојдневен Скокач

DEN 1717.92
DEN 1374.00
Количината на стоката
Тековен

Дами Плетени Џемпер Undershirt V Деколте, Долг Ракав Лабава Средината на Должината Секси Слатка Блузи Pullovers Секојдневен Скокач Облека 906-160 ве Молиме имајте на ум ова е во Азија големината. Ние ви препорачуваме да се купи една или две големини поголеми. Ве молиме проверете ги мерења внимателно пред донесувањето на купувачите.
Вашиот објект е големина ќе се базира врз мерење на листата е големината на табелата. Сепак понекогаш Азија димензии се помали од Западен оние, вистинските големина на етикетата може да бидат различни, но мерења ќе одговара на табелата
Големина Информации
Големина
Должина
Градите
Рамо
Должина На Ракав
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
S
85.0
33.5
92.0
36.2
41.0
16.1
51.0
20.1
М
86.0
33.9
96.0
37.8
42.0
16.5
52.0
20.5
L
87.0
34.3
100.0
39.4
43.0
16.9
53.0
20.9
XL
88.0
34.6
104.0
40.9
44.0
17.3
54.0
21.3
Бренд Име : YOUMU
Материјал : Полиестер
Стил : Sweet
Јака : V Деколте
Должина На Ракав : Целосна
Облека Должина : Долги
Предмет Тип : Pullovers
Sleeve Стил : Фенер Ракав
Декорација : Никој
Шаблон Тип : Никој
Затворање : Никој
Дебелина : Стандард
Боја : Камила, Светло Сива, Виолетова
Големина : S, M, L, XL

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
YOUMU
Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
Chinlon
Стил:
Слатка
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
906-160/SMT
Дебелина:
Стандард
Пол:
Жените
боја:
Камила, Светло Сива, Виолетова
Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Chinlon
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Долго
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Јака:
V Деколте
Стил:
Слатка
Должина На Ракав:
Целосна

Слични производи